Завідувач кафедри англійської філології і перекладу Ліана Георгіївна Буданова і викладачі кафедри сповнені гордістю за доцента кафедри Юлію Миколаївну Плетенецьку вітають її з обранням до складу науково-методичної комісії 2 з культури, мистецтва та гуманітарних наук (підкомісії В11 Філологія (за спеціалізаціями)) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України!
Викладачі кафедри англійської філології і перекладу факультету психології комунікацій і перекладу Державного університету «Київський авіаційний інститут» активно поєднують викладання освітніх компонентів на освітніх програмах із забезпеченням діяльності випускової кафедри, науковою та організаційною роботою на факультеті, в університеті, членством в громадських організаціях за професійним спрямуванням, роботою у складі Науково-методичних комісіях (підкомісіях) МОН України.
Зокрема, доцент кафедри англійської філології і перекладу – Юлія Плетенецька, яка є експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, за наказом МОН України № 1745 від 17.12.2024 та змінами до нього від 20.02.2025 обрана на три роки до персонального складу науково-методичної комісії 2 з культури, мистецтва та гуманітарних наук (підкомісії В11 Філологія (за спеціалізаціями)) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.
З початку квітня 2025 року Юлія Плетенецька у складі підкомісії працювала над розробкою програми єдиного фахового вступного випробування з предметного тесту з мовознавства (форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю В11 Філологія). Наразі проєкт програми проходить етап обговорення. Наступним глобальним завданням підкомісії впродовж 2025 року є розроблення стандартів вищої освіти зі спеціальності B11 «Філологія» (за спеціалізаціями), якому передуватиме обов’язковий аналіз ефективності стандартів ВО першого покоління та опис предметних областей. Установче засідання НМК НМР МОН відбулось 16-го квітня 2025 року.
Поставлені завдання є надзвичайно вагомими та тривалими у часі і потребують неабияких розумових та фізичних зусиль, тож побажаємо Юлії Миколаївні міцного здоров’я, витримки, творчих ідей та плідної праці на користь української освіти і суспільства задля забезпечення сталого розвитку України!

